Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 2.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 1.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
IRISRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5