Movies
Ratings
328
ConclaveRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
CarrieRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 2.5
SuffragetteRated ★ 3.0
CocoRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
DerailedRated ★ 1.5
No Man's LandRated ★ 4.0
SelmaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5