Series
Ratings
26
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
GhostRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5