Series
Ratings
21
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5