Movies
Ratings
50
Billy ElliotRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0