Titles you rated
Oh BrothersRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 2.5