Movies
Ratings
577
ArgoRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.0
Police AcademyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0