Titles you rated
Saw IIRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
AlienRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 1.0
Rush HourRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0