Titles you rated
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Wild HogsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Shinjuku IncidentRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0