Titles you rated
The Foul KingRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 1.0
RED 2Rated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0