Titles you rated
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 2.0