Titles you rated
VivariumRated ★ 2.0
OrlandoRated ★ 4.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
It FollowsRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
Resident Evil: DamnationRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0