Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
First StrikeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 3.0
Wheels on MealsRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Flash PointRated ★ 1.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0