Movies
Ratings
481
Reign Over MeRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 2.0