Titles you rated
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
RookiesRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
ResurrectionRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 1.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0