Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0