Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0