Titles you rated
HarmonyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0