Series
Ratings
50
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.5
- Flames of DesireRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0