Movies
Ratings
200
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Tale of TalesRated ★ 2.5
CanolaRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0