Titles you rated
Mean GirlsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Hitchcock/TruffautRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Paddington 2Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Run-OffRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.5