Movies
Ratings
191
Non-StopRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 5.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0