Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 0.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 1.0
SpellboundRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 0.5
GravityRated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 0.5
The HelpRated ★ 0.5
What Women WantRated ★ 1.0
RoomRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 0.5
SecretRated ★ 0.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 0.5
JumanjiRated ★ 1.0
The HuntRated ★ 1.0
MonsterRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 5.0