Movies
Ratings
831
The SubstanceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0