Series
Ratings
299
3 Body ProblemRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TempestRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Knight FlowerRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0