Series
Ratings
114
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Summer ScentRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 3.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5