Movies
Ratings
40
The Dark KnightRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0