Titles you rated
Land of the DeadRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 5.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0
American PieRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0