Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0