Titles you rated
ThorRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
PredatorsRated ★ 4.0