Movies
Ratings
340
GattacaRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 2.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
AlienRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0