Titles you rated
Rodencia and the Princess ToothRated ★ 2.0
Secret of the WingsRated ★ 4.0
Kronk's New GrooveRated ★ 4.0
The AristocatsRated ★ 4.5
Lady and the Tramp II: Scamp's AdventureRated ★ 4.5
Tinker Bell and the Lost TreasureRated ★ 4.0
Master and ManRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
Day & NightRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
BoltRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0