Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 2.5
ColombianaRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0