Movies
Ratings
388
The Way of the DragonRated ★ 5.0
The Storm RidersRated ★ 3.0
Man of VendettaRated ★ 3.0
The DefenderRated ★ 5.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 3.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Friday the 13thRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 2.0
The Legend IRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 2.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 5.0
The FanRated ★ 3.0
WaterworldRated ★ 3.0
Shotgun LoveRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 4.0