Movies
Ratings
44
PocahontasRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Hallam FoeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 4.0
Texas Killing FieldsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0