Movies
Ratings
64
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0