Movies
Ratings
117
Life of PiRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0
Love WreckedRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Happy FlightRated ★ 3.0
The Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0