Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The RockRated ★ 4.0