Series
Ratings
35- Good PeopleRated ★ 4.0
I Am SoloRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
I Hate Going to WorkRated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0