Titles you rated
Never Back DownRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0