Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 2.5