Titles you rated
CarterRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5