Movies
Ratings
184
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
The JournalistRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
The TruthRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0