Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 1.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
Love NaggersRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Empire of GoldRated ★ 5.0