Series
Ratings
32
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5