Titles you rated
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5