Movies
Ratings
464
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0
PiperRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0