Movies
Ratings
195
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.5
SkyscraperRated ★ 2.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5