Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0