Titles you rated
Curse of the nunRated ★ 2.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
Dance sports GirlsRated ★ 5.0
AlfieRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Pale MoonRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 2.5
YouthRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 1.5